Říjen 2008

31.10.2008~Dneska i včera...

31. října 2008 v 13:53 | [SwEet.ChOcoLaTte] |  -->My diary
Zdááár!Je zas pátek,co?KOnečně (HáHáHá).Já mám dneska tak dobrou náladu-jednak je pátek-jednak mám holandský bombóny-jednak asi pojedem na chalupu-jednak dostanek k
Vánocům asi novej počítač-jsem sama doma-nemusim se učit-test mám za sebou.Jakej test?No,psali jsem test z angliny a já měla 28 z 30 bodů...chudák jeden kluk má 25 a bude mejt domácí vězení :P.Jinak sem včera našla v trolejbusu stovku (nikdy nebudu říkat ani psát sto.korun-bože-já to napsala!).Jinak má babička novou ledničku-a my už dlouho máme novou pračku-lednička nemrazila a pračka -nevim přesně,myslim že neprala.No,já pudu na plurk,pp.

Plurk-jukněte

29. října 2008 v 20:38 | [SwEet.ChOcoLaTte] |  -->O mě
Chcu vás o něco poprosit-jukněte se na můj plurk>>CLIK !Budu vám moc vděčná :D pp

Design|25

23. října 2008 v 14:44 | [SwEet.ChOcoLaTte] |  -->Designy
~Jméno•Miley CYRUS

~Spokojenost•94%

~Inspirace:Moje hlava

~Smajlíci:
Obrázek “http://i5.photobucket.com/albums/y166/Poonam27/Pixels/PixelButterfly5.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.-Obrázek “http://lirae.co.uk/visitor/yoursite/favicons/26.ico” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.-Obrázek “http://lirae.co.uk/visitor/yoursite/favicons/44.ico” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.-Obrázek “http://www.bestpage.cz/ikonky/29FGZUI67DER.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.-Obrázek “http://www.ladylony.com/imgxzz12/marc1.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.-Obrázek “http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx8.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.-Obrázek “http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx55.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.-Obrázek “http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx2.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.-Obrázek “http://www.weblight.cz/smile/other/40.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.-Obrázek “http://www.weblight.cz/smile/other/43.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.-Obrázek “http://www.weblight.cz/smile/other/39.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.-

Přání JEŽÍŠKOVI :P

23. října 2008 v 14:12 | [SwEet.ChOcoLaTte] |  -->O mě

Nevim co bych k tomu řekla,no..je to kravina..ale mě by zajímalo co třeba chcete vy :/

23.10.2008~Den D (ebilní)

23. října 2008 v 13:29 | [SwEet.ChOcoLaTte] |  -->My diary
Hojda...no takže já dneska zrovna nemám moc dobrej den...ráno byl liják,pak mě celý vyučování bolela hlava a ještě k tomu se mě stal trapas.No,šla jsem dom jo,a v tom přišel jeden kluk,že prý zončíme až za 10 minut...pane bože...!Ještě k tomu mě babička uvařila polívku s rozvařenýma nudlama,špagety sou taky rozvařený...ještě že je dneska Ordinace a Comeback,to mě aspoň trochu zpříjemní tenhle nechutnej den...zatím ahoy.

Dneska jsdu na chalupu..

17. října 2008 v 10:18 | [SwEet.ChOcoLaTte] |  -->O mě
Tak,já dneska jedu na chalupu.Budu tam lovit zvířata,učit se :/,stavět barák pro plyšáky,dělat jakýkoliv kraviny (například TV zprávy :D).Jinak jsem udělala novej design s Miley Cyrus,nezobrazuje se mě,ale myslím že bude dobrej.Tak,to je všechno..pa

9.10.2008~Třeťáci maj morče..a my?Šneky.

9. října 2008 v 14:39 | [SwEet.ChOcoLaTte] |  -->My diary
Lááálaááá...ehm ehm ehm no,právě si zpívám ani nevim co,proto to láá la lá.No,takže hned jak sem přišla do školy,uviděla sem u třeťáků morče (rozetku a jmenuje se Laky).Je zlato-bílo-černá a je dost plachá.A když sem si ju chovala tak mě (pane bože) posrala a já mám kvůli ní mokrou mikinu,sem si ju celou přestávku čistila.Kdybych měla tohle morče,asi bych z něho přišla do hrobu.Jinak sme měli angličtinu-domácí úkol,týdeňák-o tom nemluvit,hudebku-byli sme němí,geošku-pučila sem si pravítko.To je asi tak všechno ze školy.No,a po škole sem šla do zveráku,podívat se na morčata,ale bylo tam jenom jedno.No,pak mě málem srazila tramvaj (sem šla na zelenou a vona se jako rozjela no..taková drzost).No,teď sem dostala brambory (opečený) a ještě sem asi něco přidám..

Ohledně blogu>>Udelala sem nový menu a dess s Lady Gaga,kterej se mě dost líbí.

8.10.2008~Dneska s titulkem nepočítejte...

8. října 2008 v 14:07 | [SwEet.ChOcoLaTte] |  -->My diary
↑Tohoto vzácnýho živočicha si nevšímejteObrázek “http://dalcomie.net/database/webmaterials/smilies/snowboy/wtf.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..(Kdyby někdo nevěděl,jsem to jáObrázek “http://dalcomie.net/database/webmaterials/smilies/snowboy/happy.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.)
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
No,zaprvé..mám novej mobilObrázek “http://dalcomie.net/database/webmaterials/smilies/snowboy/yaay.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.,Sony Ericsson K310i,ten SE W800i co sem měla předtím jaksi blbnulObrázek “http://dalcomie.net/database/webmaterials/smilies/snowboy/cute.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..
Zadruhé du dneska do výtvarky,takže poslední článek (Dneska)Obrázek “http://dalcomie.net/database/webmaterials/smilies/snowboy/uhh.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..
Za třetí..už nwm.No,takže dneska sem přišla do školy přesně,kdy sem měla příjítObrázek “http://dalcomie.net/database/webmaterials/smilies/snowboy/wtf.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.,pak nám učitelka četla něco z vlastivědyObrázek “http://dalcomie.net/database/webmaterials/smilies/snowboy/wtf.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.(příchod Slovanů,či já vím co) a pak sme měli psát podle svých plánůObrázek “http://dalcomie.net/database/webmaterials/smilies/snowboy/evil.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..Já udělala celou češtinu,ještě mě zbývá matikaObrázek “http://dalcomie.net/database/webmaterials/smilies/snowboy/evil.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..Pak sme měli vlastivědu,zase příchod Slovanů,pak byla výtvarkaObrázek “http://dalcomie.net/database/webmaterials/smilies/snowboy/uhh.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.a ještě sme měli opsat svoje znamení podle Keltskýho horoskopu (já sem Jabloň,prej že sympatická,HA!Obrázek “http://dalcomie.net/database/webmaterials/smilies/snowboy/mad.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.).A v tý výtvarce sme dělali slovanský bohy (já Svaroga,nebo coObrázek “http://dalcomie.net/database/webmaterials/smilies/snowboy/happy.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.).No a to je všechno,jemom sem potom šla ze školy s DavidemObrázek “http://dalcomie.net/database/webmaterials/smilies/snowboy/uhh.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.,sme si povídali o morčatech,psech,křečcích a Tomášovi (hotový zvířata,co Obrázek “http://dalcomie.net/database/webmaterials/smilies/snowboy/happy.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.?).To už je fakt všechno,čáááuObrázek “http://dalcomie.net/database/webmaterials/smilies/snowboy/yaay.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..

6.10.2008~Psát levou rukou je fakd (dost) děsný...

6. října 2008 v 14:25 | [SwEet.ChOcoLaTte] |  -->My diary
U nadpisu si můžete myslet že mi hráblo,že sem celej den psala levou rukou..ne.Dneska (ve škole) sme si měli přinýst šálu nebo šátek.Měli sme si přivázat pravou ruku k tělu a měli sme psát jenom levou.Už chápete?No nic.Jinak sme se učili indickou násobilku,já si z oho nepamatuju ani Ň.Ale přece jenom to zkusím.No,jinak sem viděla dost divnou tramvaj při cestě ze školy.Byla taková oranžová,vepředu měla dvě světla a v zadu jedno,nahoře jí blikaly divně světla a táhla za sebou další tramvaj.Bylo na ní napsaný SLUŽEBNÍ JÍZDA.Cvilku sem ju pozorovala,dokud neodjela.

Pak,když sem dorazila dom,dostala sem nudlovou polívku a potom takový ty těstoviny (vrtule) s omáčkou.A teď už musím jít (Na WC,ti kdo jíte tak sorry). A čau!